Sinds half september 2019 is het team uitvoerende kunsten bij Allard Pierson compleet. We hebben in totaal vier extra medewerkers kunnen aannemen en daar zijn we zeer verheugd over. Het zijn Milco Feijenbuik als nieuwe hoofdredacteur van de Theaterencyclopedie; Tuja van den Berg, de huidige hoofdredacteur blijft tot eind van dit jaar verbonden aan de Encyclopedie om de zaak goed over te dragen.
Twee nieuwe informatiespecialisten die u kunnen helpen met zoeken en vinden: Manon Schooneman voor theater en Liselotte Salters voor muziek. Het collectiebeheer wordt versterkt Julia Hartendorp.

Het complete team ziet er nu als volgt uit:

Hans van Keulen. Conservator en teamleider. M: j.h.k.vankeulen@uva.nl

Ditmer Weertman. Conservator moderne en geïmproviseerde muziek. M:D.Weertman@uva.nl

Simon Groot: Conservator Toonkunstcollectie. M: s.h.groot@uva.nl

Gonneke Janssen: informatiespecialist theater. M: theatercollectie@uva.nl

Manon Schooneman: informatiespecialist theater. M: theatercollectie@uva.nl

Liselotte Salters: informatiespecialist muziek. M: l.salters@uva.nl

Milco Feijenbuik: hoofdredacteur Theaterencyclopedie. M: m.feijnenbuik@uva.nl

Tuja van den Berg: projectmedewerker Circuscollectie. M: G.L.vandenBerg@uva.nl

Willem Rodenhuis: liaison officer circuscollectie.  M: willemrodenhuis@upcmail.nl   T: (31) 6 51039829.

Eva van der Weerd: data-invoer theaterpremieres. M: e.l.vanderweerd@uva.nl

Manon Wittebol: projectmedewerker. M: m.wittebol@uva.nl

Brenda Bernhard: projectmedewerker. M: b.a.bernard@uva.nl

Daarnaast werken via de afdeling Behoud en Beheer de twee volgende medewerkers aan de theater- en muziekcollecties.

Peter Odding: collectiebeheerder.  M: R.P.Odding@uva.nl

Julia Hartendorp: behoudsmedewerker theatercollectie. M: j.m.hartendorp@uva.nl

Hans van Keulen

Ditmer Weertman

Gonneke Janssen

 

 

 

 

 

Manon Schooneman

Liselotte Salters

Milco Feijnenbuik

 

 

 

 

 

Willem Rodenhuis

Eva van der Weerd

Julia Hartendorp

 

󰁓
󰀩